Alexandru Maxim’den Fenerbahçe ve teklif açıklaması!

Süper Lig’den çekilme kararı alan Gaziantep’ten Beşiktaş’a transfer olan Alexandru Maxim açıklamalarda bulundu.

“BAŞKA TEKLİFLER DE VARDI”
“Ben her zaman işime odaklandım. Transfer konuları menajerimin işiydi. Bu söylentiler benim işim değildi. Bu ilgi ve alaka tabii ki güzel. Depremden sonra kulübüm ligden çekildikten sonra buraya gelme imkanım oldu. Başka teklifler de vardı ama benim ilk tercihim Beşiktaş oldu.”

DERBİ İÇİN AÇIKLAMASI
“Fenerbahçe’ye karşı Kadıköy’de daha önce oynadım ama derbi maçı çok daha farklı atmosferde olacak. Benim de ilk derbim olacak. Umarım 3 puanı kazanırız. Taraftarlarımız için kazanmak ve herkesi mutlu etmek istiyoruz.”

“SEVE SEVE KALIRIM”
“Burada devam etmeyi tabii ki isterim ama bu benim elimde olan bir şey değil. Beşiktaş büyük bir kulüp burada her zaman oynamak isterim. Ama rakamlar dediğim gibi benim belirleyebileceğim bir şey değil. Kulüplerin konuşması gereken bir şey. Beşiktaş beni almak isterse Gaziantep ile görüşecektir. Ben şu anda sahaya odaklandım. Sezonu iyi bitirmeyi hedefliyorum. Bu hafta derbide fırsat bulursam neler yapabilirim diye düşünüyorum. Gerisini sezon sonunda göreceğiz. Beşiktaş benim kalmamı isterse gelecek sezon da seve seve burada kalmak isterim.”

“BURAYI SEVİYORUM”
“Hocamızın kararlarına saygı duyuyorum. Elimden gelen her şeyi yapıp forma şansı bekliyorum. Süre aldığım vakit takım için elimden geleni yapacağım. Romanya ve İspanya’da oynadım. Şimdi Türkiye’deyim. Burayı seviyorum ve geleceğimi burada görüyorum. Birkaç sene daha Türkiye’de kalmak istiyorum. Hedefim her kulüpte iyi performans göstermek. Her maç oynayarak ve mümkün olduğum kadar iyi performans göstererek takıma yardımcı olmak istiyorum.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*