Gerçekten Ajanlar mı? Hakkari’deki İsviçreli Turistlerin Tavırları Gündem Oldu!

Gezgin Instagram fenomeni Adam AXOI, geçtiğimiz günlerde Hakkari’de bulunan İsviçreli turist çiftin videosunu yayınlamıştı. Kısa sürede sosyal medyada yayılan bu videoda yer alan çiftin tavırları gündem oldu. Birçok kullanıcı çiftin ajan olduğunu iddia etti. Adam AXOI, açıklama yaptı. Peki gerçekten ajanlar mı?

Kendisini “Tam zamanlı bir gezgin” olarak tanımlayan Instagram fenomeni Adam AXOI, Türkiye’nin ve dünyanın birçok yerinden doğa harikası alanları bizlere gösteriyor. Rengarenk profilinde adeta güzellikler arasında kayboluyoruz.

Geçtiğimiz günlerde de Adam AXOI, Hakkari’den bir video yayınladı. İsviçreli turistlerin yer aldığı videodaki bazı detaylar, turistlerin tavırları sosyal medyada gündem oldu.

Kısa sürede yayılan bu videoya adeta yorum yağdı. Birçok kullanıcı videoda yer alan İsviçreli kadın ve erkeğin ajan olduğunu iddia etti. Ciddi paylaşımların yanında güldüren yorumlar da geldi.

Ardından Adam AXOI Twitter hesabından turistlerin ajan olmadığını yazdı. “İnanılmaz güzel bir buzul şelalesi var Hakkari’de. Herkes kafasına göre yorumlamış” dedi.

Siz ne düşünüyorsunuz bu turist çift hakkında?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x