Sahra Işık ‘yoruldum’ diyerek paylaştı! ‘En büyük suçlu benim’

Tansiyonun hiç düşmediği Survivor All Star 2024’te bu defa iddialı yarışmacılardan biri olan Sahra Işık’ın yarışmayı terk etmesi gündem olmuştu. Eleme gecesinde Murat Ceylan, “Normalde bu gece 4 adayımız vardı. Bu üçlünün yanında bir de Sahra olması gerekiyordu. Ancak arkadaşlar Sahra bu akşam ki mücadelede yer alamayacak. Arkadaşlar Sahra maalesef Survivor All Star’a veda etti” diyerek Sahra’nın gidişini duyurmuştu.

Veda etmeden önce Sahra, Nagihan ile gerilim yaşamıştı. Nagihan ile ilgili kavgasının detayları aktaran Sahra Işık şu ifadeleri kullandı:

Hayatım boyunca yalan konuşmadım, kimsenin özel hayatına girmedim. O kadar fazla şeyler yaşadım ve yaşamaya devam ediyorum ki kafamı toparlayıp size doğru şekilde ifade etmek istiyorum bazı şeyleri.

“ASLA BÖYLE VEDA ETMEK İSTEMEZDİM”

“Ben o düelloya çıksaydım Pınar ya da bir başkası beni asla yenemezdi. Sakat bile olsam çok güzel yarışır oradan çıkardım. Acun ağabeyle ile konuşup ailevi olayları anlatıp yarışmaya bir anda veda ettim. Asla böyle veda etmek istemezdim.”

EŞİYLE İLGİLİ İDDİALARA YANIT VERDİ

“Bir sürü şey yazılıyor. Çok merak ediyorsunuz İdris’le olan ilişkimi. Hep gözden uzak yaşadım evliliğimi. Benim boşanma davam vardı, sonrasında geri çekmiştim. İdris ile ayrı değilim. Duyduğum şeylerden sonra beynimden vuruldum. İdris’in psikolojisi bitmiş babam hastaneye kaldırılmış. Şu an her şeyi çok fazla açıklamıyorum size.”

SEDA AKTUĞLU’NA SESLENDİ

“Seda’ya gelince adını dahi anmak istemiyorum. Sana iyilikten başka ne yaptım ben. Sen dışarı çıkıyorsun. Hadi İdris’i aradın birçok şey söyledin. Sen annemi babama nasıl ithamlarda bulunuyorsun? İdris’in ailesini nasıl arayabilirsin sen? Seda Aktuğlu beni öyle yerlerden vurdu ki… İdris Dominik’te yanımda.”

Sert ifadeler kullanan Sahra’nın açıklamaları sonrası Seda Aktuğlu İdris Aybirdi ile olan mesajları ifşa etti.

PAYLAŞIMLARINI SİLDİ

Seda, Sahra’nın eşi İdris’in küfür ve tehdit dolu mesajlarını Instagram hesabından ifşalayınca sosyal medyada gündem oldu. Sosyal medyayı sallayan küfürlü mesajlardan kısa süre sonra Altuğlu konu ile ilgili tüm paylaşımlarını silerek olayı “sineye çektiğini” açıkladı.

‘EN BÜYÜK SUÇLU BENİM’

Sahra Işık, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

Kamuoyuna duyuru! En büyük suçlu benim. İnsanlara fazla merhametli ve iyi niyetli olmamalıydım. Yaşanılan olayların, üstüme atılan iftira ve asılsız olayların hepsi ile söz hakkı ve iletişim kuramadığım programın içindeyken şahsım üzerinden gerçekleşmiş olup beni ve ailemi son derece üzmektedir. Ben yaşadığım şeyleri ve gerçekleri biliyorum. Çıkan bir çok iftiranın belgeleri ve asılsızlığını ispat edecek gücümde var. Bir çok şahidim de var ama en büyük şahidim Allah’tır. İnsanların kalplerinin bu kadar karanlık olduğu ve benide o karanlığa çekmek istediklerini göörüyorum. Çok yorgunum ve çok yıprandım. Haksızlığa uğramanın dost kazığının evliliğimdeki sorunların hepsinin üst üste gelmesi ve bu olayların meydaya yansıması beni çok rahatsız ediyor. Hayatımda yeri bir daha asla olmayacak insanların benden ve ailemden uzak durmasını istiyorum… Teşekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x