Xiaomi bunu da yaptı; banyolarımıza da girecek

Xiaomi, akıllı ev ürünleri serisi Mijia‘ya yeni bir ürün ekledi: Mijia Sıcaklık Kontrollü Duş Başlığı N1. Bu duş başlığı, kullanıcılara konforlu bir duş deneyimi sunmayı hedefliyor. Şu anda Xiaomi Youpin üzerinde fonlama sürecinde olan ürün, kullanıcıların su sıcaklığını kendi tercihlerine göre ayarlayabilmelerini sağlayan ayrı bir sıcaklık kontrol düğmesine sahip. N1 modeli, sabit bir duş başlığı ile birlikte gelen ve elde taşınabilir duş olarak da kullanılabilen, entegre sprey tabanca işlevine sahip bir tasarıma sahip. Bu sayede kullanıcılar daha geniş bir duş alanının keyfini çıkarabilir ya da el duşunu kullanarak belirli bölgelere odaklanabilirler.

Ürün, kullanıcıların su akışını kişisel tercihlerine göre ayarlayabilmesi için çeşitli püskürtme modlarına sahip. Bu modlar arasında güçlendirilmiş el duşu, nazik güneş duşu ve daha düşük su basıncıyla çalışan sakin bir sprey bulunuyor. Mijia N1’in hijyen konusunda da iddialı olduğu belirtiliyor.

Xiaomi bunu da yaptı; banyolarımıza da girecek

Ürünün 59 pirinç gövdesi yüksek antibakteriyel koruma sağlarken, Xiaomi ürünün Staphylococcus aureus ve Escherichia coli gibi yaygın bakterilere karşı %99,9 koruma sunduğunu iddia ediyor. Ayrıca, ürünün dayanıklılığına katkıda bulunmak için sıcaklık ayarlama düğmesinde seramik valf çekirdeği ve su çıkışında yaşlanmaya dirençli sıvı silikon kullanılmış.

Xiaomi Mijia Sıcaklık Kontrollü Duş Başlığı N1, 13 Mart’tan 27 Mart’a kadar sürecek olan fonlama dönemi boyunca 699 yuan (yaklaşık 98,34$) fiyat etiketiyle Xiaomi Youpin üzerinden fonlanıyor. Bu yenilikçi ürün, kullanıcıların duş alırken deneyimlerini kişiselleştirmelerine olanak tanıyarak, konfor ve hijyenin ön planda tutulduğu bir yaklaşım sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x